Bu sayfada bulabileceğiniz ürün çeşitleri

Köpük Tabaklar | Plastik Kapları | Karton Kapları | Alüminyum Kapları | Mikrodalga Kapları | Plastik Vakumlu Kaplar | Polistiren Gıda Kapları | Çok Kullanımlık gıda kapları | Pet Şişe

1001 Ambalaj

Toplam 182 ürün görüntüleniyor.
Toplam 182 ürün görüntüleniyor.

Sağlığımızı korumak için tükettiğimiz besinlere son derece dikkat etmek zorundayız ve aynı şekilde besinleri sakladığımız koşulların da sağlık kurallarına uygun olmasının önemli bir detay olduğunun bilincinde olmak zorundayız. Bazı besinler veya gıdalar, her zaman tek seferde tüketilmez ve bu durumda uygun şekilde saklanması gerekir. Buzdolabı her ne kadar teknolojinin sunduğu en iyi araçlardan biri olarak hayatımızı kolaylaştırsada yine de bu cihazları kullanırken ek bazı araçlara ihtiyacımız olur. Bunların en başında ise gıda kapları gelir. Kaplar, tüketimi tek seferde mümkün olmayan ve iyi şekilde muhafaza edilmesi gereken gıdalar için en ideal saklama koşullarını oluşturur. Sadece evlerde değil, lokanta, restoran ve diğer alanlarda bu kapların kullanılması, sağlık açısından en iyisidir. 

Cam, sağlıklı bir ambalajdır. Ancak cam şişeler çatlama ve kırılma riski nedeniyle yüksek sıcaklıklarda yıkanamamaktadır. Bu nedenle yıkanarak tekrar doldurulması sağlık açısından risk teşkil etmektedir. Camın ağır oluşu lojistik açıdan büyük zorluklara neden olmaktadır. Ayrıca mâliyetinin çok yüksek olması tüketicilerimizin düşük mâliyetle su almasına engel olacağından Ambalajlı Su Sektörü tarafından tercih edilmemektedir.

Alıntı (gıda mühendisleri odası web sitesi ANKARA ÜNİVERSİTESİ GIDA GÜVENLİĞİ ENSTİTÜSÜ Prof. Dr. Nevzat Artık)


Her gıdanın saklanma koşulu farklıdır. Bazı gıdalar oda serinliğinde muhafaza edilmesi gerekir bazıları ise daha soğuk mekânları tercih ederler. Özellikle de büyük restoranlarda müşterilere sunulan lezzetli yiyeceklerin temel maddeleri olan gıdaların sağlıklı bir şekilde muhafaza edilmesi çok önemlidir. Bir sonraki kullanımda tazeliğini yitirmemesi için uygun gıda kapları kullanılarak bu işlem gerçekleştirilebilir. Derin kâse ve kaplar, dikdörtgen kuru gıda kase ve kaplar, kuru gıda kapları ve kaseleri, oval gıda kap ve kaseleri gibi birçok farklı modelden kaplar bulabilirsiniz. Kullanımı kolay ve aynı zamanda sağlık koşullarının oluşması için uygun malzemelerden yapılması, içiniz rahat bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır.

Saklama kaplarının hayatımızdaki önemine binaen söylenebilecek çok şey var aslında. Kullanılan tüm araçlarda dikkat edilmesi gereken önemli hususlar, gıdaları saklarken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında detaylı açıklamalar vs. hayatımızı yakından ilgilendiren konulardır. Gıda kaplarıda bu alanda yer alıp evlerde, işyerlerinde, restoranlarda, barlarda, otellerin mutfaklarında ve daha gıda üzerine işlem yapılan tüm her yerde kullanılması gereken araçlardır.

Gıda kapları; birbirinden farklı materyal ve ebatlara sahip gıda kapları ile ihtiyaçlarınıza uygun şekilde seçim yapıp sorunsuz yemek servisleri yapabilirsiniz. Alüminyum gıda kapları, karton gıda kapları, salata kaseleri, sızdırmaz kaplar, plastik kaseler ve karton kutular ile hem gıda sektöründe bulunan müşterilerimiz hem de evden yanında her türlü yemeği götürmek isteyen müşterilerimiz için kaliteli ve amacına sonuna kadar hizmet eden ürün çeşitliliğimiz bulunur.

Salata kaseleri; Kullan At özelliği dışında kapaklı ve iki şekilde ( yayvan ve kare) bulunması ile müşteri zevklerine göre hareket etme fırsatı yaratır. Kapasite için ise farklı hacimlerde bulunan salata kaseleri kapak sayesinde hem tazeliğini korur hem de dökülmesini engeller Eve servisi yapmayı amaçlayan yiyecek sektöründe bulunan herkesin kesin ihtiyacım var diyeceği salata kaseleri tüketim aşamasında da sorun oluşturmaz. Aynı zamanda evde hazırlanmış salatalarında başka yerlerde kolayca tüketimi imkanını sağlar.

Plastik sızdırmaz kaplar bir yemeğin dökülmemesi gereken kesin durumlarda kesin çözümü sunar. Örneğin mantı servisi bulunan bir restoran servis aşamasında sorunsuz göndermek istediği yağ ve baharatları ihtiyacı bulunan uygun kap ebatlarıyla yapabilir. Hatta koku geçirmesini istemediğimiz peynir için bile kullanıma uygun çeşit bulunur. Düzgün bir servis ve koku geçirgenliği bulunmayan kendinize uygun sızdırmaz kapları keşfedin.  

Baklava, pizza, kurabiye  servisin içerisinde mecburi şekilde bulunan karton kutuları kullanacağınız ürün özelinde seçme imkanınız bulunmaktadır. Aradığınız özellik kombini kalite ve sızdırmazlığın birleşimi olan karton kutuları sizi asla yarı yolda bırakmayacak.

Plastik kaseler; kullanım alanı en geniş olan gıda kabı konumunda bulunmaktadır. Her türlü yiyeceklerinizi gönül rahatlığı ile içine koyup taşıyabilirsiniz Taşıması kolay tüketimi daha da kolay.

Alüminyum kaplar; etrafınızda görmeye alışık olduğunuz, ısıya dayanıklılığı daha yüksek olan kullanışlı yemek kaplarıdır. Tek bölmeli, çift bölmeli  ve çoklu bölmeli olacak şekilde farklı ebat alternatifleri bulunan kaplar iş kolaylığı ve vakit tasarrufu sağlar. Aynı zamanda krem karamel, künefe ve sütlaç içinde, yine farklı ebatları mevcuttur.  Son olarak büyük sunumlar için alüminyum tepsiler ile örneğin bir baklava sunumu gerçekleştirebilirsiniz.

1001 Ambalaj 

Saglıklı Günler

ETİKET BULUTU

baskılı karton bardak, baskılı karton bardaklar, baskılı şeffaf bardak, baskılı şeffaf bardaklar, baskısız karton bardak, cafelere ozel kap ve kapaklar, dondurma kaseleri, kapaklı baskılı karton bardaklar, kapaklı karton bardak, kapaklı karton bardaklar, karton bardak, karton bardak kullanımı, karton bardaklar, karton bardak çeşitleri, karton ve plastik ambalajlar, kullan at bardak, kullan at bardaklar, kullan at gıda ambalajları, paket servis, paket servis kapları, Paket servis ürünleri, Pasta kapları, plastik kapaklı salata kapları, plastik kapların kullanımı, plastik salata kapları, plastik servis kapları, restaurantlara özel kap ve kapaklar, sicak karton bardaklar, sos kapları, sos kap ve kapakları, soğuk karton bardak, soğuk karton bardaklar, sıcak karton bardak, sıcak paket servis kapları, sızdırmaz kapaklı karton bardaklar, sızdırmaz plastik kaplar, Toptan kağıt bardak fiyatları, çift duvarlı bardak, Şarküteri plastik kapları, şeffaf plastik bardak

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.