Bu sayfada bulabileceğiniz ürün çeşitleri

Karton Bardaklar | Köpük Bardaklar | Bardak Kılıfları | Plastik Bardaklar | Kapaklı Plastik bardak setleri | Bardak Altlıkları Dole | Polistiren Bardaklar | Çok Kullanımlık Polikarbonat Ürünler | Bardak Viyolları

1001 Ambalaj

Toplam 86 ürün görüntüleniyor.
Toplam 86 ürün görüntüleniyor.

Dayanıklı ve sağlam olmaları nedeniyle sıcak ya da soğuk içeceklerin tüketilmesi esnasında değerlendirilen cam, seramik ve porselen bardaklar, özel günler için her zaman kullanışlı olmayabilir. Sofralarda yer verilebilecek plastik bardaklar, şık görünümleri ve kullanışlı yapıları sayesinde rahatlıkla tercih edilebilir.

Hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap edecek şekilde üretilen plastik bardak modelleri, klasik bardak görünümünün yanı sıra kadeh ve kupa benzeri şekillerde de olabilir. Yapıları itibariyle ağır olmamaları ve iç içe geçebilmeleri sayesinde taşıma sırasında da size büyük kolaylık sağlayan ürünler, seçeceğiniz markanın modeline göre sert plastik veya karton bazlı yapıya sahiptir. Renkleri ve üzerlerinde bulundurdukları görsellerle ilgi çekici olan plastik bardaklar özel günler için tematik görsellerle de gelebilirler.

Genellikle çoklu paketler hâlinde satılan plastik bardaklar, özellikle çok kişinin katılacağı ev içi veya ev dışı etkinlikler için size ideal kullanım olanağı sunar. Cam, porselen ve seramik bardaklar gibi kullanım sırasında düşüp kırılma ihtimali bulunmayan plastik bardak çeşitleri, seçeceğiniz ürüne göre temizlenerek farklı aktivitelerde yeniden kullanılabilir. Sıcak ve soğuk içeceklerinizin sunumunun yanı sıra tercih edeceğiniz ürünün görsel yapısı ve boyutlarına göre dondurma ya da puding gibi ikramlarda da kullanabilirsiniz

Yapacagınız Etkinlik ikramlarınızda size pratiklik sağlayan plastik bardak fiyatları, seçeceğiniz ürünün markası, modeli, üretim malzemesi, yapısı, boyutları ve sahip olduğu görsellere göre değişiklik gösterir. Amacınız, uzun vadeli kullanıma uygun, dayanıklı ve sert yapıdaki plastik bardaklardan edinmekse üreticiler tarafından geliştirilen normal bardak görünümlü ya da kadeh biçimindeki ürünlere yönelebilirsiniz. Daha çok soğuk suyla yıkanarak temizlenen ve gerek yapısından gerekse rengi veya desenlerinden bir şey kaybetmeden uzun süreler boyunca kullanılabilecek şekilde tasarlanan ürünler, kapasiteleri itibarıyla da idealdir. 

Kullanıp atmak isterseniz karton bazlı veya hafif plastik bardaklardan edinebilirsiniz. Kullanım süresince sorun yaşatmayacak kalitede olan ürünler, etkinlik sonrasında geri dönüşüme rahatlıkla kazandırılabilirler.

1001 Ambalaj

Sağlıklı günler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.