Bu sayfada bulabileceğiniz ürün çeşitleri

19x8x24 Kraft Kağıt Çanta 19,5x10x21 Kraft Kağıt Çanta 25x12x31 Kraft Kağıt Çanta 27x15.5x29.5 Kraft Kağıt Çanta 31x20x31 Kraft Kağıt Çanta 32x12x41 Kraft Kağıt Çanta 38x25x32.5 Kraft Kağıt Çanta 45x14x50 Kraft Kağıt Çanta 50x13x40.5 Kraft Kağıt Çanta

Toplam 157 ürün görüntüleniyor.
Toplam 157 ürün görüntüleniyor.

Kraft çanta, diğer karton çanta veya naylon torbalara kıyasla, saf selüloz veya geri dönüşümlü kağıtlardan üretildiği için, özellikle üretim aşamasında daha çevre dostudur. Naturel kraft çantalar tekstil, gıda, ecza, kozmetik sektörlerlerinde rahatça tercih edilebilir. Kraft çantalar özellikle kalitesini kontrol etmek istediğinizde saplarından ve dip yapışmasından kontrol ediniz. Ürünlerimiz, sağlam ve taşımada sorun yaratmayacak şekilde üretilmiştir. Ürünlerimiz 70 gram 90 gram 140 grama kadar üretimimiz mevcuttur. Çantalarımızın sap,yan ve dip yapıştırmalarıda yine aynı hat üzerinde sıcak tutkal tekniğiyle yapıştırılmaktadır.Saplarda extra takviye bulunmaktadır.Yüksek ağırlığa dayanıklıdır. Çanta baskılarımız, flekso baskı tekniğiyle basılmaktadır.

Modanın sürekli değişmesi ile birlikte kullanılan çanta çeşitleri de farklılıklar gösteriyor. Son zamanlarda en çok kullanılan çanta çeşitlerinden biri olarak ise karton çantalar ön plana çıkıyor. Hem hafifliği hem de şık bir görünüm kazandırmasıyla dikkat çeken bu çantaların kullanımı giderek artış gösteriyor. Özellikle küçük mesafeli seyahatlerde tercih edilen karton çantalar, dayanıklılığı ile de göz dolduruyor. Genellikle orta kalınlıktaki iplerle taşınabilen karton çantaların içinde çok fazla eşya taşımak mümkün olmasa da, karton çantaların boyutlarının artması dayanıklılıklarını da artırıyor. Boyutu büyük çantalarda daha büyük hacimli eşyalar daha kolay ve konforlu bir şekilde taşınabiliyor. Birbirinden farklı modelleri ve renkleri bulunan karton çantalar bazı özel günler için de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Hepsiburada üzerinde yer alan birbirinden güzel karton çantaları inceleyebilirsiniz.

Karton çantalar klasik bir görünüme sahiptirler ancak onları benzerlerinden ayıran noktalar renkleri ve şekilleri oluyor. Üzerinde çeşitli desenlerin yer aldığı karton çantalar, klasik çantalara göre farklı stillere sahipler. İçlerine çeşitli küçük eşyaların sığabildiği küçük karton çantalar genellikle el işi veya takı-boncuk gibi eşyaları taşımak için ideal bir tercih oluyor. Ağzı açık olan bu karton çantalarda boyutuna göre her şeyi taşıyabilmeniz mümkün oluyor..

Üzerinde çeşitli desenlerin ve figürlerin yer aldığı küçük ve büyük boyutlarda karton çantalar da satışa sunuluyor. 

Büküm Saplı Kağıt Çanta, Flat Saplı Çanta, El Geçmeli Kağıt Çanta, çeşitleri için bizimle iletişime geçiniz

1001 Ambalaj

Sağlıklı Günler

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.