Toplam 14 ürün görüntüleniyor.
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

    Palet streç nakliye sırasında yada Korunmaya alınacak ürün ya da ürünlerin hava ile etkileşim geçirmesini engelleyerek bozulmasını önlemek maksadıyla kullanılan ürünlere streç film adı verilmiştir. Ağır hizmetler yani forklif yada lift yardımı ile paletlere konulan malzemeleri kullanan streçlere palet streç denmiştir Şeffaf ve siyah renklerde mevcuttur Palet streçlerin gerilme ve esneme özelliği sayesinde ürünlerin sıkıca ambalajlanmasını sağlar Ayrıca palet ile sevkiyatı yapılması gereken ürünlerin esnemesi, delinmesi ve hasar görmesi gibi durumların önüne geçmek yani palette bulunan kolilerin deforme olmadan bir arada tertemiz şekilde alıcısına ulaşması adına palet streç film işletmelerde zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir.

     Söz konusu palet streç film kalitesine bağlı kolay delinmelere karşı dayanıklıdır ve şeffaflığı sayesinde ürünün dışarıdan görünmesine ön vererek satışın artmasını sağlamaktadır. Kokusuz olmalarından ötürü muhafazaya alınan üründe hiçbir şekilde olumsuz etki bırakmamakla birlikte uzun süre ürünlerin uzun süre korunmasına da olanak tanımaktadır. Bununla beraber %100 geri dönüşümün sağlandığı palet streç ürünler için çevreci denilebildiği gibi ekonomikliğiyle de ideal paketleme ürünü diyebiliriz. Üretim yapan her işletmede olması gereken ihtiyaçların başında gelirken, ciddi ölçüde avantaj içerdiğini belirtebiliriz.

     Streç filmleri hafif ile orta yükler ve ağır ürünler için olmak üzere iki ayrı yapıda ele alınabilir. İhtiyacınız doğrultusunda gerekli teknik özelliklere sahip palet streç filmleri sitemizden temin edebilir, satın aldığınız kaliteli streçler ile ürünlerinizi uzun bir müddet sorunsuz koruyabilirsiniz. Manuel ve otomatik kullanımlar için uygunluk sağlayan ürünler, uzun vadede kullanabileceğiniz kalite düzeyindedir.Palet streçler farklı ölçülerde üretilebilmektedir genelde 50 cm,25 cm,16,5 cm,10 cm eninde olup 17 mikron ve 23 mikron olarak ince kalın olarak adlandırılırlar Palet streçler kilo ile satılabilegi gibi uzunluguna görede satılabilmektedir bazen listelerde + 80 gr gibi ibareler görürsünüz ( örnek “Palet Streç Film 10 cm (ince) 300 Gr + 80 Gr Şeffaf 1 Adet” ) örnekte streç filmin eni 10 cm 17 mikron (ince) oldugu streçin 300 gram oldugu + 80 gr ise streçin sarıldığı masuranın ağırlıgıdır

1001 Ambalaj

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.